KARIERA

w Laboratorium Genetyczne Gyncentrum

Gyncentrum to stabilne miejsce pracy ponad tysiąca specjalistów z różnych dziedzin – medycyny, biotechnologii, inżynierii genetycznej, farmacji, administracji, IT etc. Firma stwarza atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego zarówno dla wykwalifikowanej kadry specjalistycznej, naukowej i managerskiej, jak i młodych, ambitnych absolwentów kierunków medycznych, a także biotechnologii i analityki medycznej.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami.

Aktualne ofert pracy

Diagnosta Laboratoryjny - Katowice

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie wypisów – kart informacyjnych dla pacjentów
Wykonywanie badań nasienia, przekazywanie danych i opracowywanie wyników
Preparatyka nasienia do inseminacji AIH i AID oraz do zapłodnień pozaustrojowych
Wykonywanie analiz immunochemicznych,
Prowadzenie banku nasienia dla klientów
Prowadzenie banku dawców nasienia
Przygotowywanie zamówień i kontrola jakości towaru
Przygotowywanie i kontrolowanie dokumentacji medycznej
Kontrola temperatury otoczenia w laboratorium, w lodówkach oraz kontrola poziomu azotu w dewarach
Przeprowadzanie sterylizacji w urządzeniach laboratoryjnych
Przeprowadzanie bieżącej konserwacji wyposażenia pomiarowego i badawczego
Korespondencja z pacjentami (odpowiedzi na pytania drogą mailową)

Wymagania:

Aktualne prawo do wykonywania zawodu w przypadku diagnosty laboratoryjnego – warunek konieczny
Doświadczenie w badaniu nasienia i przygotowaniu nasienia do procedur zapłodnienia pozaustrojowego (obsługa analizatora cobas e 411) – mile widziane
Doświadczenie w wykonywaniu analiz immunochemicznych – mile widziane
Doświadczenie w pracowni hematologii – mile widziane
Wysoka kultura osobista i komunikatywność
Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów
Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń
Doskonałą atmosferę każdego dnia oraz integracyjne spotkania zespołowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kadry@gyncentrum.pl.

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska. Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Diagnosta Laboratoryjny - Sosnowiec

Miejsce pracy: Sosnowiec

Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2
Autoryzacja badań
Obsługa aparatury medycznej
Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe
Czynne prawo wykonywania zawodu
Znajomość procedur laboratoryjnych
Umiejętności analityczne
Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność i odpowiedzialność
Doświadczenie w zakresie biologii molekularnej mile widziane

Oferujemy:

Umowę zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Laboratorium Genetyczne i Zakład Inżynierii Genetycznej Gyncentrum to jeden z najnowocześniejszych ośrodków tego typu w Europie. Laboratorium oferuje szeroki zakres badań i analiz genetycznych oraz nowe rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne dla pacjentów, lekarzy oraz placówek medycznych.

DIAGNOSTYKA GENETYCZNA
Planowanie rodziny
Diagnostyka niepłodności
Testy preimplantacyjne
Diagnostyka poronień
Nosicielstwo chorób
Onkogenetyka
Mikrobiom
Infekcje wirusowe i bakteryjne

ZAAWANSOWANE BADANIA
Badanie WES
ENDObiome
SPERMbiome
Test PGT-A
Karyomapping
Kariotyp molekularny
Panel Preconception

KONTAKT
Laboratorium Genetyczne Gyncentrum
Zakład Inżynierii Genetycznej
ul. Wojska Polskiego 8a
41-208 Sosnowiec
tel. 32 724 12 77
lab.sosnowiec@gyncentrum.pl